Vispārējie noteikumi

1. SIA “AKAV”, (turpmāk Pārdevējs) juridiskā adrese:Islīcēs 3, Rīga, LV-11058, Latvija, veikalos iegādātajai precei (turpmāk- Prece) tiek nodrošināta likumā paredzētā preces atbilstība līguma noteikumiem (turpmāk tekstā – Garantija):

  • Ja preci iegādājas Patērētājs (fiziska persona, kura iegādājas preci nolūkam, kas nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību), tad Garantija ir spēkā 24 mēnešus (divus gadus) no Preces piegādes datuma saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.
  • Ja Preci iegādājas Juridiska persona (persona, kura iegādājas preci nolūkam, kas ir saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību) vai fiziska persona, kura veic saimniecisko darbību un Preci pērk ar mērķi lietot to saimnieciskajā darbībā, un Precei nav aizlieguma to izmantot saimnieciskai vai profesionālai darbībai, tad Pārdevējs nosaka 6 mēnešus Garantiju no Preces piegādes datuma. Šis noteikums nesamazina Ražotāja noteikto garantijas termiņu Juridiskām personām, kuru pēc 6 mēnešiem nodrošina Ražotāja vai izplatītāja autorizētais servisa centrs (turpmāk- Serviss).

2. Patērētāja subjektīvais viedoklis par preci, tās īpašībām vai izpildījumu (patika, nepatika) nevar kalpot par pamatu, lai uzskatītu, ka prece neatbilst līguma noteikumiem. Piemēram, nepatīk smaržu aromāts, vilnas džemperis kož, prece izskatījās savādāk, nekā datora ekrāna, utml.

3. Precei var tikt noteikta ražotāja garantija, kas var būt garāka nekā norādīts šajos noteikumos. Izmantojot ražotāja nodrošināto garantiju, jāievēro šie garantijas noteikumi, kā arī ražotāja definētie garantijas spēkā esamības un izmantošanas nosacījumi.

SIA “AKAV”

Reģ. Nr. №: 40103733364

No:

____________________________

(vārds, uzvārds)

____________________________

(tālruņa numurus)

____________________________

(e-pasts)

IESNIEGUMS

Lūdzu pieņemt atpakaļ preci(-es) ___________________________________________________

(preces nosaukums un Artikuls no preces)

un atmaksāt naudu _________________ apmērā par pasūtījumu _________________________.

(summa, bez piegādes) (pasūtījuma vai rēķina numurs)

Preces atgriešanas iemesls:

_____________________________________________________________________________________________

Naudas pārskaitījumu veiksim uz kontu no kura veikta pasūtījuma apmaksa.

Informējam, ka izdevumi par preces piegādi netiek atmaksāti.

202__.g.____._________________ ____________________________

(datums) (paraksts)

Яндекс.Метрика