Dārgie draugi

Kompānija «Volente Deo» aicina jūs, cilvēkus ar ierobežotām parvietošanas spējām, vai ar citam kustības ierobežojumiem, kā arī jūsu radiniekus un draugus apmeklēt mūsu brīnumainu Latviju.

Latvija – ir atradums. Ta ir patiesi zaļa valsts ar plašiem mežiem un neskartu dabu, smilšainām pludmalēm, kas atrodas uz stieptas rokas attālumā no galvas pilsētas – Rīgas, ar viņas vēsturiskajām tradīcijām, bagātu arhitektūru un neatkārtojamiem vēstures pieminekļiem. Ar nosvērtu un sakārtotu dzīves plūdumu laukos, ar mūsdienīgām pilsētām, ar atturīgiem, bet ļoti viesmīlīgiem ļaudīm, kas dzīvo drošā vidē, mierā un saticībā.

196-sigulda-img-b
Ratiņkrēsli - Кресла
1490190548100

LAIPNI LŪGTI RĪGĀ!

No sen-seniem laikiem Rīga bija slavēta ar savu bagātu kultūru un dzīves vēsturi. Šīm gadam. Ir sagatavota plaša pasākumu programma, kurā patīkami pārsteigs katru viesi, kas būs ieinteresēs apmeklēt mūsu valsti.

cq5dam.web.1200.630
faa35585_original
4c2b165a5187d1f413e12cf8e2fdff47

Programmas ievāros, Rīgā – ir atvēlēta vieta, ka jauniem mūsdienīgiem sasniegumiem, ka «Gaismas pils» – Latvijas Nacionāla bibliotēka, tā arī vēstures lapaspusēm, kas atstāja dziļas pēdas mūsu vēsturē un kultūrā. Ieplānotas mākslas izstādes, epohālās mākslas festivāls «Survival Kit», kas dažu gadu laikā tapa par atpazīstamāko notikumu sabiedrība. Būs dažādi katra uzvedumi, svētku gājieni un akcijas, un protams, arī gaismas festivāls «Staro Rīga», kas vistumšākajā gada laika, izgaismos mūsu galvaspilsētu. Būs Līgo svētki, ar skanīgam dziesmām, putojošo alus kausiem un Jāņu sieru, ozolu vainagiem…. Būs daudz arī citu  pasākumu, kas aizraus un iepriecinās.

Jums būs arī iespēja atpūsties un atgūt spēkus Jūrmalā, pie Baltijas jūras līča krastiem, iziet medicīnas izmeklēšanu un veikt ārstnieciskas procedūras Latvijas labākajos atveseļošanas centros. Varam nodrošināt krievu valodas pavadīšanu..

20160511133500
1104988
SIA AKAV veikals "Volente Deo"

Tieši prieks jums, mēs individuāli izstrādāsim ekskursijas maršrutus, diplomāti gidu pavadībā. Transporta apkalpošanā mēs izmantojām  ērtus, labi aprīkotus ar liftu mikroautobusus.

Piedāvājām ekskursijas, kas paredzēti vienai, ka arī vairāku dienu ilgus maršrutus, cilvēkiem kas pārvietojas invalīdu ratiņos, vai ar citam pārvietošanas grūtibam. Piedāvājam pavadoni, un labi apmācitu personālu pakalpojumus. Plānojot individuālas ekskursijas  maršrutus, ievērosim vasās jūsu vēlmes un intereses, piemeklēsim optimālus un ieteiksim vairākus variantus.

Яндекс.Метрика